Hoppa till sidans innehåll

Resultat & Tabeller

Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher 2019 Västergötland

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Lasse Olovsson 0705336210
Alingsås IF FF U Alingsås IF FF(Föreningen)
Alvhems IK Anders Classon 0303336485 0761302519 vit, vit, vit
Anderstorps IF Anderstorps IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Annelunds IF Kristoffer Holmén 0733619322 Grön, Vit, Grön
Annelunds IF U Annelunds IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Ardala GoIF Jörgen Rydén 0733319470 Röd, Blå, Röd
Arentorp/Helås FK Örjan Johansson 051213436 0707838257 Svart/Svart/Svart
Askims IK Askims IK(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röda
Assyriska Turab. IK JKP. Assyriska Turab.ik JKP.(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Axvalls IF Jonas Dahl 051117029 0703239646 Vit/grön/vit
Axvalls IF U Axvalls IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Azalea BK Azalea BK(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Bergdalens IK Andreas Lundberg 0704061227 Röd/Vit/Röd
Bergums IF Bergums IF(Föreningen) Blå, Blå, Blåa
Björketorps IF Tobias Antonsson 0704442679 Svart/svart/svart
Björndammens BK Herr Björndammens BK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Björsäters IF Anders Walldén 0763077128 Vit, Svart, Svart
BK Trix Ulf Johansson 050512844 0705906945 vita tröjor med svarta ränder, svarta byxor, svarta strumpor
Bollebygd/Olsfors Patrik Eliasson 0708938868 0708938868 Vit-blå-vit
Borgstena IF Johanna Hernvall 0733263193 gul/grön/gul
Borgunda IK Mattias Larsson 0709817676 vit-blå randigt/blå/blå
Borgunda IK U Mattias Larsson 0709817676 vit-blå randig/blå/blå
Borås AIK Adnan Jahic 033141339 0768818205 Röd, Blå, Röd
Borås GIF Ulf Fransson 033131098 0735854007 Blå, Vit, Blå
Bosna FC Zekerijad Fejzic 0734614681 Orange/vit, Vita, Orange
Brämhults IK Oscar Ingström 0708946444 Svart/svart/svart
Byttorps IF Alexander Jonsson Ekström 033132289 0703326038 grön/vit/vit
Dalsjöfors GoIF Stefan Engström 0702192028 Grön/Svart/Grön
Dalstorps IF Bo Magnusson 032160350 0703054608 Gul, Svart, Gul
Dalstorps IF J Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dalstorps IF U Dalstorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Dannike IK Jonny Pettersson 0703373321 Gul-svart/svart/gul
Dardania IF Egzon Binaku 0765912765 Röd/svart/röd
Edet FK Klas Arvidsson 0767614609 Blå/svart/Blå
Edets FK U Edet FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Edsvära-Norra Vånga FF Kent Edman 0703336973 Röd/svart - svart - svart
Edsvära-Norra Vånga FF B Edsvära/N.Vånga FF(Föreningen) Svart-röd, Svart, Svart
Ekedalens SK Peder Jansson 050271145 0707464833 blå/blå/vit
Ekedalens SK U Ekedalens SK(Föreningen) Blå, Blå, Vit
Ellenö IK Ellenö IK(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Elmer-Fåglum FK Anders Hindström 051246331 0736741903 Röd-Svart/Svart/Svart
Fagersanna IF Magnus Ohlin 0704213157 Gul/svart/Gul
Falköpings FK Ulf Såndberg 051519615 0705796150 röd-svart, svart, svart.
FC Corner Christian Lindelöf 0709383926 Svart, Svart, Svart
FC Kabel Åttio Alexander Tegbring +46104587263 Brun, Brun, Bruna
FC Skövde Toni Aychouh 0732640218 vit/vit/vit
FC Trollhättan William Lundin 0769415800 0769415800 Svart, Svart, Svart
Finnerödja IF Finnerödja IF(Föreningen) Grön/vit, Grön, Vit
Floby IF Mirza Kalijundzic 0762206775 Blå-Blå-Blå
Folkabo IK Patrik Rydén 050241322 0723263783 Röd/Röd/Röd
Forsviks IF Åke Engvall 050544687 0733125178 Röd/röd/röd
Fristads GoIF Andreas Holmén 0705518703 Grön, Vit, Grön
Fristads GoIF U Fristads GoIF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange/svart/svart
Främmestads IK Peter Falkebäck 051422071 0706622071 Vit, vit, vit
Främmestads IK B Främmestads IK(Föreningen) Vit, vit, vit
Frändefors IF Frändefors IF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Röda
Fröjereds IF Krister Frejd 050214338 0707677363 Royalblå, Vit, Royalblå
Gerdskens BK Gerdskens BK(Föreningen) Gul, Svart, Gul (A-Lag) Svarta
Gislaveds IS Gislaveds IS(Föreningen) röd, röd, röd
Gnosjö IF Johan Lassus 0731514212 Gul, Svart, Svart
Grebbestads IF A-lag Grebbestads IF(Föreningen) Röd/svart randig, Svarta, Röda
Grimsås IF Dan Henriksson 0703685618 Gul/Svart/Gul
Groheds IF Groheds IF(Föreningen) RÖD, BLÅ, RÖD
Grolanda IF Claes Hallin 051540189 0705140189 Gul/svart/gul
Grönahögs IK Christian Millqvist 032176210 0705341798 Grön, Svart, Grön
Gullspångs IF Lars Löfgren 055122652 0723332110 Grön/vit/grön
Gånghester/Målsryd Jan Svensson 0709727164 rödsvartrandig/svart/röd
Gällstads FK Ove Axengren 032171466 0705471466 Orange, Svart, Svart
Göta BK Raimo Käkelä 0520662570 0720048420 Svart/Svart/Svart
Göteborgs FF Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Götene IF Lars Karlsson 0706899276 Blå-vit, Blå, Blå
Habo IF Habo IF(Föreningen) Blå/vit, Blå, Blå
Hajoms IF Per-Erik Ivarsson 032040829 0702191957 Röd/röd/röd
Halvorstorps IS Henrik Ohlsson 0520428857 0706528349 Svart-gul/svart/svart
Hampetorp-Odensbackens IF Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hangelösa IF Rasmus Sundén 0768214333 Svart/svart/svart
Hedareds BK Johnny Brandt 0708174860 Röd, Blå, Röd
Hemsjö IF Erland Karlsson 032250860 0703558810 Svart-gul/svart/svart
Henåns IF Henåns IF(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Herrestads AIF Jan Andersson 052288603 0703306612 Vit/svart randig, svart, svart
Herrljunga SK FK Jessica Sandberg 0760072827 Röd/blå/röd
Herrljunga SK FK B Herrljunga SK FK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Hestrafors IF A Kjell Simonsson 0707800355 Grön-vit, Vit, Grön
Hjärtums IS Håkan Algevi 052098052 0768646281 Röd-vit/röd/röd
Holmalunds IF Love Hylander 0704936640 Röd, Vit, Röd
Horreds IF Simon Andersson 0705430432 Grön/grön/vit
Hova/Weimer Lyrestad Victor Johansson 0738052339 0738052339 Svart/Blå, Svart, Blå
Hovslätts IK Hovslätts IK(Föreningen) Röd/vit, Vit, Vita
Husqvarna FF Herr Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hyssna IF Herrar Andreas Johansson 0738396158 Gul, Svart, Gul
Hällekis/Trolmen A Hällekis IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Härlunda IF Fredrik Svensson 0735258500 Svart, Svart, Vit
Högsäters GF Högsäters GF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Högvads BK Hans Albinsson 032041182 0703222437 Gul, Blå, Gul
Hörnebo SK Gunbritt Karlsson 0732560183 Grön, Grön, Grön/Vit
Hössna/Timmele Birger Johansson 0704957565 Röd Vit Röd
IF Elfsborg U21 Tobias Linderoth 0735180282 Gul, Svart, Gul
IF Haga Herr IF Haga(Föreningen) Svart, Svart, svart
IF Tymer Ulf Bergqvist 051181522 0702460032 Gul, Svart, Svart
IFK Emtunga Anton Sahlin 0768426316 Vit, Blå, Vit
IFK Falköping FF Mikael Claesson 0702285235 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF Junior Mikael Gilbertsson 0709930649 Blå, Vit, Blå
IFK Falköping FF U IFK Falköping FF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Hjo Rune Nolberger 050312650 0702841158 Vit/Blå/Vit
IFK Kristinehamn IFK Kristinehamn(Föreningen) blå/vit, blå, blå
IFK Mariestad Fredrik Ahlgren 050170207 0722314894 blå/blå/blå
IFK Skövde FK IFK Skövde FK(Föreningen) Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK J IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Skövde FK U IFK Skövde FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Tidaholm Jan Antonsson 050271592 0763230072 Vit, Blå, Blå
IFK Trollhättan Sevdaim Hajra 0704734483 Blåvitt / blå / blå
IFK Uddevalla IFK Uddevalla(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IFK Värsås Tom Knutsson 0500420059 0703710366 Blå/Blå/Blå
IFK Värsås Jun IFK Värsås(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Åmål IFK Åmål(Föreningen) Blå-Vit randig, Blå, Blå
IFK Örby Richard Salomonsson Blå-vit/blå/blå
Igelstorps IK Håkan Einarsson 0500425666 0722036544 Gulsvart randig / svart / svart
IK Friscopojkarna Peter Pettersson 051312833 0733242205 Blå/Blå/Blå
IK Gauthiod Rickard Nilsson 0763010455 Röd, Blå, Röd
IK Oddevold IK Oddevold(Föreningen) Blå m vita ärmar, Vit, Blå
IK Svane IK Svane(Föreningen) Vit , Grön, Vit
Jonsereds IF A-truppen Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jula BK Claes Hummerhielm 0761187599 Blå/Vit/Blå
Jung/Kvänum 10 IF Jens Berntsson 051222041 0707663169 Blå-svart/Svart/Svart
Järpås IS Jörgen Nilsson 0705670416 röd-vit/röd/röd
Jönköpings Södra IF Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kinna IF Miroslav Mijatovic 0704615328 Röd, Blå, Röd
Kinnahults IF Lasse Ramström 032014730 0709207866 Grön/vit/grön
Kinnarp-Slutarps IF Robin Olausson 0709403143 vit/blå/vit
Kinne-Vedums IF Fredrik Alnemar 0768652768 Grön, Vit, Grön
Korsberga IF Mats Karlsson 0705848431 0705848431 Röd, Blå, Blå
Kroatiska Kf Tomislav Stefan Krajacic 0733702274
Kronängs IF Roger Selin 033121519 0705391519 Svart, Svart, Svart
Kung Karl BK Kung Karl Bollklubb(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Kungsbacka IF Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kållandsö GoIF Kållandsö GoIF(Föreningen) Gul, Blå, Blå
Kållered SK A-lag Herrar Fredrik Eliasson 0709679795 Blå, Blå, Blå
Källby IF Jimmie Strid 051025712 0730652641 Vit/blå/vit
Landvetter IS Senior Landvetter IS(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Lerums IS HerrA Lerums IS(Föreningen) lila, vit, vit
Levene-Skogslunds IF Anders Seveborg 0515202277 0702948324 Röd/Svart/Röd
Lidköpings FK Jonas Lugner 0709323130 Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK U Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Limmareds IF Peter Svensson 032571415 0703707739 Röd, Svart, Röd
Ljungsarps IF Johannes Svensson 032163090 0705371324 Blå blå blå
Ljungskile SK Ljungskile SK(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Lockryd/Sexdrega Albin Händén 0768536623 Blåvit, vit, vit
Lundsbrunns IF Lars Lundgren 051117176 0733650747 gul/svart/gul
Långareds BoIS Patrik Karlsson 0703468457 Röd/vit/röd
Länghems IF Mika Timonen 032540901 0701682492 Röd/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Marcus Bergstrand 0735340106 Vit/vit/vit
Marbäcks IF Benny Sahlén 032120159 0736120159 Blå/Blå/blå
Mariedals IK Ingrid Lundkvist 0702378280 Blå/vita/vita
Mariedals IK U Mariedals IK(Föreningen) Blå-vit, Vit, Blå-vit
Mariestads BK Klas-Göran Gladh 0703468234 Röd/blå/röd
Mellby IK Anton Van de Velde 0736542815 Blå-vit, Blå, Blå
Melleruds IF Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Melleruds IF lag 2 Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Moholms SK Tomas Karlsson 050620693 0703419204 Gul/Svart/Svart
Mullsjö IF A Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Månstads IF Emelie Magnusson 0730782469 gul/blå/gul
Mölltorp-Breviks AIF Ulf Fritzson 0730522426 Blå, Svart, svart
Norra Fågelås IF Rolf Eriksson 050316153 0703372431 Gul, Svart, Gul
Norra Härene BK Henrik Åkesäter 0730308105 Grön, Svart, Grön
Norrby IF David Kryssman Blå, Vit, Blå
Norrby IF U 19 Tommy Pedersen 033126431 0703486668 Blå, Vit, Blå
Norrmalms IK Niclas Lindgren 0707901187 Svartvit/svart/svart
Nossebro IF Patrik Widell 051250547 0701687150 Blå-Vit/blå/Vit
Nödinge SK A-lag herrar Nödinge SK Fotboll(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Qviding FIF Robert Vilahamn 0709397755 Vinröd, Vit, Vit
Rackeby IK Jonas Andersson 0709653407 Grön/Vit/Grön
Real Maskin BK Real Maskin BK(Föreningen) Vit, Svart, Svarta
Redvägs FK Jan Johansson 032132446 0730704406 svart/svart/svart
Rydboholms SK Magnus Dahlström 033294252 0705294252 Blå/blå/blå
Rydboholms SK B Rydboholms SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Råda BK Håkan Lindeberg 0708869902 Vit/grön/vit
Rångedala IK Nicklas Nordmark 0706677721 0706677721 Röd/vit/röd
Råslätts SK Råslätt SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Rävlanda AIS Christian Skytting 0736327316 Vitblårandig/Blå/Blå
Saleby IF Fredrik Kjellqvist 0705378996 röd/vit/röd
Sandared/Sjömarken Anders Salo 0731444901 Vit/grön/vit
Sandared/Sjömarken U Sandareds IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Sandhems IF Stefan Svennevid 0763169911 Gul/svart/gul
Sandhults SK Karl Hjertén 0706405063 0706405063 gul/svart/gul
Savana IF Abdi Ahmed Abdi 0739314446
Sils IF Tobias Andersson 0511340305 0733666051 Röd-vit, Röd, Vit
Sils IF U-lag Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Sjuntorps IF Alexander Karlström 0735057758 Blå/blå/blå
Sjötofta IF Sven-Olof Andersson 032563276 0703259455 Gul Gul Gul
Sjöviks SK Mikael Ek 0702584107 Röd/blå/blå
SK Mjörn Ulf Jaconelli 0706345345 0706345345 Grön-vit/vit/Grön-vit
Skara FC Peter Karlsson 0735884246 Vit/blå/vit
Skara FC Junior Skara FC(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Skene IF Thorbjörn Ivarsson 0723095251 Vit, Svarta, Vita
Skepplanda BTK Jan-Erik Eriksson 0303338075 0706222244 Gul/svart/gul
Skepplanda BTK C Marie Jaanson 0303749335 0731524072 Gul/Svart/Gul
Skeppshults BK Skeppshults BK(Föreningen) Vit, Röd, vit
Skoftebyns IF Andreas Karlsson Wingård 0737183405 Vit , Svart, Vit
Skultorps IF Bengt Gisslén 0733095608 Gul/Svart/Svart
Skövde AIK Stefan Strind 0322221199 0732046169 Röd, Röd, Röd
Skövde AIK U 19 Skövde AIK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Sollebrunns AIK Fredrik Westberg 032240703 0735281044 Vit, Blå, Vit
Somali FF Yasin Mohamed 0739658409 0739658409 Röd, Svart, Svart
Sparsörs AIK Johan Lundwall 0705200637 Svart, Vit, Gul
Stenkullen GoIK A Stenkullen GoIK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Stenstorps IF Harald Svensson 0703466768 Röd, Vit, Röd
Stora Mellby SK Börje Andersson 032241459 0703552355 röd/röd/röd
Surte IS FK Surte IS FK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Svenljunga IK Robin Dennis 0760171461 röd/blå/röd
Säffle FF Säffle FF(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Sätila SK Robert Tjärnlund 033289104 0733331200 röd/blå/röd
Sävedalens IF Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Säven/Hol Emil Carlson 0730841396 Blå/svart/blå
Södra Härene IF Daniel Andersson 0702287707 Grön, Svart, Grön
Södra Härene IF U Södra Härene IF(Föreningen) Grön/Vit/Grön
Södra Vings IF Jonas Andersson 0761763737 Röd/svart/röd
Tibro AIK FK Keith Alvarsson 0703213092 Gul/Svart/
Tibro AIK FK U Keith Alvarsson 0703213092 Gul-Svart-Svart
Tidaholms GoIF Roger Benjaminsson 0762117730 Svart-vit, Svart, Svart
Tidaholms GoIF U Tidaholms GoIF(Föreningen) Svart-vit, Svart, Svart
Tidans IF Kenneth Stensson 0500470680 0705723756 R�d - Bl�- R�d
Tidavads IF Jimmy Almered 0735323251 Vit/Blå/Vit
Tomtens IF Rasmus Kristensen 0760496950 Gul-svart, Svart, Gul
Torestorp/Älekulla FF Torestorp/Älekulla FF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Torestorp-Älekulla FF Bengt Svensson 032055471 0767696605 vit/vit/vit
Torsö BIF Tony Erlandsson Blå/blå/blå
Tranemo IF Bengt Magnusson 032574051 0705174051 Röd/vit/röd
Trollekis Timothy Allen 0703519141 Vit/vit/vit
Trollhättans BoIS Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd, Vit, Röd
Trollhättans BoIS J Trollhättans BoIS(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Trollhättans FF Allan Mourujärvi 0707137042 0707137042 Mörkblå/mörkblå/mörkblå
Trollhättans FK Bo Gunnar Råstedt 0702387030 Vit/Röd/Röd
Trollhättans IF Visar Gerbeshi 0736493405 svart/svart/svart
Trollhättans Syrianska FK Charbel Malky 0762774057 Röd-gul/röd/röd
Tråvad/Larv Andreas Mellegård 051220603 0707454304 Blå/vit, Blå, Blå
Trässbergs BK Johan Eriksson 051068574 0735058892 Röd, Vit, Vit
Tvärred-Vegby FC Göran Carlström 0766435390 Svart, Svart, Svart
Töllsjö IF Claes Söderqvist 033287371 0708394278 Grön/vit/grön
Tölö IF Herr A Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Töreboda IK Marcus Persson 0738333106 Röd/Röd/Röd
Ullareds IK Micael Hallgren 034630607 0709397973 blå, blå, vita
Ulricehamns IFK Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulricehamns IFK U Mikael Kindberg 032110555 0705552554 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Jesper Magnisson 0734442666 Röd-svart/svart/svart
Upphärads IS Kristian Hedendal 0709595895 Rött / vit / rött
Utbynäs SK Utbynäs SK(Föreningen) Gul, Blå, Gula
Valtorps IF Tommy Andersson 0704747305 0704747305 Röd/Röd/Röd
Vara SK Per Olof Stigson 051210160 0734144171 Gul/Svart/Gul
Wargöns IK Roland Olin 0761170170 Grön, Grön, Grön
Varnhems IF Niclas Schöld 051160139 0702118751 Grå-röd-vit/grå/röd
Vartofta SK Sebastian Ericson 0705442821 Blå/blå/blå
Veddige BK Veddige BK(Föreningen) Herr grön, Herr vita, Herr svarta
Vedums AIS Lars Kämpe 051240680 0706340680 Röd/blå/röd
Vinninga AIF Michael Caspersson 0762071682 Grön / Grön / Grön
Vinninga AIF U-herr Vinninga AIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Viskafors IF Tomas Gustafsson 0705111844 Röd/Röd/Röd
Våmbs IF Slavko Mijic 0500483817 0736416615 Grön-vit/Grön/Grön
Vårgårda IK Henrik Berg 07090347490 Röd, Vit, Röd
Vårgårda IK FK Mats Olausson 0322624264 0725212462 Röd/vit/röd
Vårgårda IK FK U Niclas Spring Andersson 0735039057 0735039057 Röd/Vit/Röd
Vänersborgs FK Gzim Sylaj 0735976221 Vit, Svart, Vit
Vänersborgs FK C Mohamed Hussein Ismail 0739161592 Vit/Svart/Vit
Vänersborgs IF Frank Rosendahl 0730688286 0730688286 Röd, Blå, Röda
Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ 2018 Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Värings GoIF Anders Engelbrektsson 0725333926 Röd/Röd/Röd
Åsa IF Åsa IF(Föreningen) svarta, svarta, svarta
Åsaka SK Jordan Ames 0761355966 Vit, Blå, Vit
Åsarp-Trädet FK Peter Seveborg 051510389 0705191924 Vit, Svart, Svart
Åsarp-Trädet FK B Carl Larsson 0706478331 Vit, Svart, Svart
Åsebro IF Åsebro IF(Föreningen) Vit, Röd, Vit
Åtvidabergs FF Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Älvängens IK A herr Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Äspereds IF Claes Persson 033276058 0703037282 Svart, Svart, Vit
Örslösa-Söne IK Tobias Axelsson 0733296092 Svart-vinröd/Svart/Svart
Östadkulle SK Klas Karlsson 032212823 0708404376 Gul/Svart/Gul
Öxabäcks IF Arne Svensson 0706817062 0706817062 gul svart gul
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-26 10:00 200990235 Norrby IF U 19 - Byttorps IF 4 - 1 Borås Arena
2019-01-26 16:00 200990055 IF Elfsborg U21 - Skoftebyns IF 3 - 0 Borås Arena
2019-02-02 10:15 200990195 Halvorstorps IS - Upphärads IS Inst. Lyrfågel konstgräs
2019-02-02 13:00 200990223 FC Trollhättan - Sävedalens IF 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-02 15:00 200990124 Trollhättans Syrianska FK - IFK Trollhättan 0 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-02-02 16:00 200990056 IF Elfsborg U21 - Ullareds IK 3 - 1 Borås Arena
2019-02-03 17:00 200990146 Norrby IF U 19 - Hestrafors IF A 5 - 1 Borås Arena
2019-02-05 19:00 200990233 Dalstorps IF - Anderstorps IF 4 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-02-09 12:00 200990161 Vårgårda IK - IK Gauthiod 2 - 2 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-09 12:15 200990137 Gerdskens BK - Trollhättans Syrianska FK 7 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-09 13:00 200990028 FC Trollhättan - IK Oddevold 1 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-09 13:00 200990057 Skepplanda BTK - Lerums IS HerrA 1 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-09 13:00 200990236 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF 2 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2019-02-09 14:00 200990175 Vänersborgs FK - IFK Åmål 2 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-02-09 15:00 200990132 Skoftebyns IF - Skövde AIK 1 - 3 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-12 18:15 200990286 Limmareds IF - Grimsås IF 6 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-02-12 19:30 200990021 Wargöns IK - Halvorstorps IS 2 - 0 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-02-13 18:00 200990042 Trollhättans FK - Vänersborgs IF 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-13 19:00 200990303 Rydboholms SK - Hestrafors IF A 1 - 2 Kronäng Arena konstgräs 1
2019-02-16 09:30 200990318 Kinna IF - Kronängs IF 4 - 1 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-16 11:00 200990098 Svenljunga IK - Hajoms IF 3 - 3 Högvalla IP A konstgräs
2019-02-16 11:00 200990108 Alingsås IF FF - Stenkullen GoIK A Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990084 IFK Trollhättan - Sjuntorps IF 4 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990189 Vårgårda IK - Dalstorps IF 1 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-16 12:00 200990196 Vänersborgs IF - Melleruds IF 1 - 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-02-16 12:15 200990138 Gerdskens BK - Holmalunds IF 1 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-16 13:00 200990029 FC Trollhättan - Skövde AIK 2 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-16 13:00 200990159 Mariedals IK - Rydboholms SK 1 - 5 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-16 13:00 200990176 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS 4 - 1 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-02-16 13:00 200990210 IFK Hjo - Ardala GoIF Inst. Guldkroksvallen Konstgräs
2019-02-16 13:00 200990212 Hestrafors IF A - Skepplanda BTK 1 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-02-16 14:00 200990014 Lockryd/Sexdrega - Äspereds IF 3 - 0 Högvalla IP A konstgräs
2019-02-16 14:00 200990148 IFK Tidaholm - Ekedalens SK 0 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-16 14:00 200990151 Trollhättans Syrianska FK - Främmestads IK 0 - 3 Granngårdens Konstgräs
2019-02-16 14:00 200990293 Öxabäcks IF - Dardania IF 1 - 3 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-16 15:00 200990022 Wargöns IK - Trollhättans IF 5 - 2 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-02-16 15:00 200990133 Skoftebyns IF - IK Gauthiod 1 - 0 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-17 13:00 200990203 Skene IF - Åsa IF 3 - 4 Kunskapens Hus, konstgräs
2019-02-17 13:00 200990298 Skara FC Junior - IFK Emtunga 1 - 4 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-17 14:00 200990150 Gullspångs IF - Jula BK 1 - 3 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-17 18:00 200990282 Råda BK - Saleby IF 5 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-02-19 19:00 200990166 Dalstorps IF U - Gällstads FK Inst. Dalshov Konstgräs
2019-02-19 19:30 200990322 Limmareds IF - Anderstorps IF 5 - 2 Tranehov B konstgräs
2019-02-22 19:15 200990118 Rävlanda AIS - Hyssna IF Herrar 4 - 0 Bråtaredsvallen 3
2019-02-23 10:00 200990162 Kronängs IF - Äspereds IF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-23 11:00 200990345 Ardala GoIF - Vinninga AIF 1 - 3 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-02-23 11:15 200990281 Tranemo IF - Bergdalens IK 1 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-02-23 11:30 200990109 Alingsås IF FF - Vänersborgs IF Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990050 IFK Falköping FF - IFK Hjo 4 - 0 Odenvi Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990074 Töreboda IK - Värings GoIF 1 - 3 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990105 Brämhults IK - Gånghester/Målsryd 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-02-23 12:00 200990147 Ekedalens SK - Ulvåkers IF 2 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 12:00 200990207 Rydboholms SK - Dalsjöfors GoIF 5 - 3 Sven Erikssonsvallen A
2019-02-23 12:00 200990252 Fristads GoIF - Herrljunga SK FK 2 - 3 Mörlanda B konstgräs
2019-02-23 12:00 200990276 Råda BK - Trollhättans Syrianska FK Inst. Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-02-23 12:15 200990139 Gerdskens BK - Stenkullen GoIK A 3 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-23 13:00 200990016 Vårgårda IK FK - Sätila SK 2 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-02-23 13:00 200990030 FC Trollhättan - Qviding FIF 4 - 4 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-23 13:00 200990177 Vänersborgs FK - Melleruds IF 1 - 2 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-02-23 13:00 200990213 Hestrafors IF A - Skoftebyns IF 3 - 1 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-02-23 13:30 200990066 Länghems IF - Stora Mellby SK Tranehov B konstgräs
2019-02-23 13:30 200990222 IK Gauthiod - Grebbestads IF A-lag 0 - 3 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990005 Falköpings FK - Borgunda IK 4 - 2 Odenvi Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990067 Fagersanna IF - Korsberga IF 3 - 2 Sportparken Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990145 Tidaholms GoIF - Lidköpings FK 1 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990214 Mariestads BK - Tidans IF 4 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-23 14:00 200990248 Moholms SK - Jula BK 1 - 2 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-23 14:00 200990253 Fristads GoIF U - Herrljunga SK FK B 1 - 5 Mörlanda B konstgräs
2019-02-23 14:00 200990346 Högvads BK - Björketorps IF 2 - 2 Högvalla IP A konstgräs
2019-02-23 14:15 200990297 Edet FK - Göta BK 2 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-02-23 14:15 200990316 Holmalunds IF - Götene IF 2 - 3 Gerdskenvallen A-plan
2019-02-23 15:00 200990152 Sandared/Sjömarken - Sandhults SK 8 - 0 Sandevi B konstgräs
2019-02-23 15:00 200990274 Skultorps IF - IFK Värsås 4 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-02-23 15:00 200990285 Sjuntorps IF - Groheds IF 2 - 1 Edsborgs IP Konstgräs
2019-02-23 16:00 200990226 IFK Tidaholm - IFK Skövde FK 3 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-23 16:00 200990263 IFK Mariestad - IF Tymer 0 - 0 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-23 17:00 200990019 Lockryd/Sexdrega - Horreds IF 3 - 3 Högvalla IP A konstgräs
2019-02-24 12:00 200990287 Lödöse Nygård IK - Nödinge SK A-lag herrar 0 - 2 Strömsvallen A konstgräs
2019-02-24 14:00 200990234 Tidaholms GoIF U - Tibro AIK FK 1 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-02-24 15:00 200990179 Trollhättans IF - Ellenö IK 3 - 2 Skogshöjden Konstgräs
2019-02-24 15:30 200990290 Vänersborgs IF Junior, Pojkar, Div 1 19+ 2018 - Melleruds IF lag 2 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-02-24 16:00 200990225 Gullspångs IF - Finnerödja IF 3 - 1 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-02-25 18:30 200990099 Svenljunga IK - Öxabäcks IF Högvalla IP A konstgräs
2019-02-26 18:30 200990058 Skepplanda BTK - Edet FK 0 - 1 Forsvallen Konstgräs
2019-02-26 19:00 200990167 Dalstorps IF U - Grimsås IF 2 - 0 Dalshov Konstgräs
2019-02-26 20:30 200990321 IFK Mariestad - Tidavads IF 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-02-27 19:00 200990341 Bergdalens IK - Sparsörs AIK 2 - 2 Björkängsvallen, Borås, Konstgräs
2019-02-28 19:00 200990254 Fristads GoIF - Rydboholms SK 0 - 8 Hedens IP Konstgräs
2019-02-28 19:30 200990010 Vårgårda IK FK - Töllsjö IF 5 - 1 Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-01 19:00 200990337 Sjötofta IF - Skeppshults BK 3 - 4 Tranehov B konstgräs
2019-03-01 19:00 200990355 FC Skövde - Borgunda IK 2 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-02 10:00 200990343 Dardania IF - Hedareds BK 2 - 1 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-02 11:00 200990013 Lockryd/Sexdrega - Brämhults IK 8 - 0 Högvalla IP A konstgräs
2019-03-02 11:00 200990125 Tvärred-Vegby FC - Äspereds IF 1 - 1 Lassalyckan B-plan
2019-03-02 12:00 200990033 Trollhättans Syrianska FK - Göta BK 0 - 1 Granngårdens Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990043 Trollhättans FK - Trollhättans BoIS 1 - 2 Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990072 Fröjereds IF - Våmbs IF 3 - 4 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990091 Lidköpings FK - IFK Falköping FF 3 - 0 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-02 12:00 200990164 Åsarp-Trädet FK - Vara SK Odenvi Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990168 Dalstorps IF - Råslätts SK Dalshov Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990197 Vänersborgs IF - IK Gauthiod 1 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990255 Fristads GoIF U - Rydboholms SK B 3 - 3 Hedens IP Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990347 Mariestads BK - Moholms SK 1 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-02 12:00 200990349 Tibro AIK FK U - IFK Värsås Jun 2 - 0 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 12:00 200990354 Sils IF - Hampetorp-Odensbackens IF 0 - 0 Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-02 12:15 200990140 Gerdskens BK - Hestrafors IF A 2 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-03-02 12:15 200990250 Södra Härene IF - Elmer-Fåglum FK 1 - 4 Björkvallen, Konstgräs
2019-03-02 12:40 200990351 Bollebygd/Olsfors - Rångedala IK 3 - 2 Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-03-02 13:00 200990035 Främmestads IK - Kungsbacka IF 5 - 2 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990059 Skepplanda BTK - Halvorstorps IS 8 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990077 Annelunds IF - Arentorp/Helås FK 4 - 3 Mörlanda B konstgräs
2019-03-02 13:00 200990095 Ulricehamns IFK - Skultorps IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-02 13:00 200990185 Ardala GoIF - IFK Skövde FK 2 - 5 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-02 13:00 200990266 Skövde AIK - Husqvarna FF Herr 1 - 1 Lillegårdens IP, C-plan, Konstgräs
2019-03-02 13:30 200990260 Edet FK - Älvängens IK A herr 0 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-02 13:30 200990294 Öxabäcks IF - Torestorp-Älekulla FF Inst. Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-02 14:00 200990006 Falköpings FK - Södra Vings IF 1 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-02 14:00 200990023 Wargöns IK - Sjuntorps IF 2 - 1 Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-02 14:00 200990032 Jula BK - Värings GoIF 4 - 1 Lekevi IP Konstgräsplan
2019-03-02 14:00 200990068 Fagersanna IF - Tidaholms GoIF 1 - 2 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 14:00 200990100 Svenljunga IK - Norrmalms IK 2 - 0 Högvalla IP A konstgräs
2019-03-02 14:00 200990134 Skoftebyns IF - Vårgårda IK 0 - 3 Nysätra IP
2019-03-02 14:00 200990178 Vänersborgs FK - Sävedalens IF 3 - 0 Vänersvallen Syd Konstgräs
2019-03-02 14:00 200990232 Töreboda IK - Finnerödja IF 3 - 8 Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-02 14:15 200990049 Säven/Hol - Sollebrunns AIK 5 - 1 Björkvallen, Konstgräs
2019-03-02 14:15 200990174 SK Mjörn - Stora Mellby SK 4 - 1 Gerdskenvallen A-plan
2019-03-02 15:00 200990046 Marbäcks IF - Ljungsarps IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-02 15:00 200990358 Trollhättans IF - IFK Trollhättan 1 - 1 Skogshöjden Konstgräs
2019-03-02 15:15 200990088 Horreds IF - Sätila SK 2 - 3 Örby IP B konstgräs
2019-03-02 16:00 200990180 BK Trix - Igelstorps IK 1 - 3 Sportparken Konstgräs
2019-03-02 16:00 200990183 Råda BK - Skara FC 0 - 4 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-03 11:00 200990113 Alingsås IF FF U - Östadkulle SK 2 - 2 Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-03 11:00 200990296 Ulvåkers IF - IFK Värsås 2 - 0 Södermalms IP konstgräs
2019-03-03 11:30 200990231 Limmareds IF - Dalsjöfors GoIF 0 - 1 Tranehov B konstgräs
2019-03-03 12:00 200990082 Borås AIK - Mariedals IK 1 - 3 Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-03 12:00 200990265 Tomtens IF - Kinnarp-Slutarps IF 2 - 1 Odenvi Konstgräs
2019-03-03 12:30 200990086 Nossebro IF - FC Corner 1 - 1 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990106 Vedums AIS - Jung/Kvänum 10 IF 4 - 1 Bendersvallen Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990129 Tidaholms GoIF U - Korsberga IF 3 - 3 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990206 Dalstorps IF J - Månstads IF 1 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990264 Tibro AIK FK - Tidavads IF 2 - 1 Sportparken Konstgräs
2019-03-03 14:00 200990313 IK Friscopojkarna - Åsaka SK 5 - 0 Mörlanda B konstgräs
2019-03-03 15:00 200990315 Hössna/Timmele - Grolanda IF 0 - 3 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-03 16:00 200990324 Folkabo IK - Ekedalens SK U 0 - 6 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-03 16:00 200990361 Alvhems IK - Hjärtums IS 2 - 0 Forsvallen Konstgräs
2019-03-03 17:00 200990205 FC Skövde - Tidans IF 1 - 2 Södermalms IP konstgräs
2019-03-04 20:30 200990103 Fritsla IF - Torestorp-Älekulla FF 0 - 0 Örby IP B konstgräs
2019-03-08 19:00 200990308 Ekedalens SK - Mullsjö IF A 4 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-09 10:30 200990198 Vänersborgs IF - Säffle FF 3 - 1 Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-09 12:00 200990227 IFK Tidaholm - Råslätts SK 2 - 0 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-09 13:00 200990036 Främmestads IK - IFK Falköping FF 2 - 4 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-09 14:00 200990092 Lidköpings FK - Skövde AIK 1 - 2 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-09 14:00 200990169 Dalstorps IF - Assyriska Turab. IK JKP. 3 - 2 Dalshov Konstgräs
2019-03-10 14:00 200990240 Trollhättans BoIS J - Halvorstorps IS 1 - 1 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-12 18:00 200990200 Ardala GoIF - Ulvåkers IF 3 - 1 Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-12 18:30 200990131 Tidaholms GoIF - Ekedalens SK 0 - 2 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-12 19:00 200990170 Dalstorps IF - Gnosjö IF 3 - 1 Dalshov Konstgräs
2019-03-14 19:00 200990078 Annelunds IF U - Fristads GoIF U 1 - 6 Mörlanda B konstgräs
2019-03-15 19:00 200990051 IFK Falköping FF - Skoftebyns IF 2 - 1 Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-15 19:00 200990261 Edets FK U - Surte IS FK 3 - 1 Strömsvallen A konstgräs
2019-03-16 12:00 200990093 Lidköpings FK - IK Gauthiod 1 - 1 Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-16 13:00 200990031 FC Trollhättan - Ljungskile SK Inst. Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-16 13:00 200990037 Främmestads IK - Vänersborgs IF 0 - 4 Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-16 14:00 200990171 Dalstorps IF U - Hestrafors IF A Dalshov Konstgräs
2019-03-16 14:00 200990188 IFK Tidaholm - Husqvarna FF Herr 0 - 1 Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-16 17:10 200990237 Trollhättans BoIS - Gerdskens BK 1 - 2 Torsbovallen Konstgräs
2019-03-19 19:45 200990219 Saleby IF - Rackeby IK 0 - 0 Framnäs IP Konstgräs
2019-03-20 20:15 200990300 Valtorps IF - Åsarp-Trädet FK Odenvi Konstgräs
2019-03-22 19:00 200990370 Sjötofta IF - Gislaveds IS Tranehov B konstgräs
2019-03-23 11:00 200990211 Vårgårda IK - Jonsereds IF A-truppen Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-03-23 11:30 200990111 Alingsås IF FF - Hestrafors IF A Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-03-23 12:00 200990228 IFK Falköping FF - IFK Tidaholm Odenvi Konstgräs
2019-03-23 13:00 200990238 Trollhättans BoIS - Högsäters GF Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-23 14:00 200990172 Dalstorps IF - Åtvidabergs FF Dalshov Konstgräs
2019-03-23 15:00 200990369 Azalea BK - IFK Skövde FK J Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-23 16:00 200990135 Skoftebyns IF - IFK Uddevalla Nysätra IP
2019-03-24 17:00 200990360 IFK Skövde FK J - IFK Falköping FF Junior Södermalms IP konstgräs
2019-03-27 18:00 200990366 Ardala GoIF - Falköpings FK Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-27 19:00 200990194 Elmer-Fåglum FK - Främmestads IK B Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-27 19:30 200990269 Skepplanda BTK - Alingsås IF FF Forsvallen Konstgräs
2019-03-27 19:30 200990272 Ekedalens SK U - Kinnarp-Slutarps IF Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-27 19:45 200990096 Ulricehamns IFK - Åsarp-Trädet FK Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-27 20:00 200990184 Skara FC - Tidaholms GoIF Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-27 20:00 200990273 IFK Falköping FF U - Borgunda IK Odenvi Konstgräs
2019-03-28 17:45 200990340 Torestorp-Älekulla FF - Högvads BK Örby IP B konstgräs
2019-03-28 19:30 200990024 Wargöns IK - Edet FK Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-03-28 19:30 200990319 Byttorps IF - Sandared/Sjömarken Byttorps IP A Konstgräs
2019-03-29 19:00 200990038 Främmestads IK - Trollhättans FK Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-29 19:30 200990371 Sjötofta IF - Norra Härene BK Tranehov B konstgräs
2019-03-30 00:00 200990267 Skövde AIK - Ljungskile SK Södermalms IP konstgräs
2019-03-30 10:00 200990242 Halvorstorps IS - Åsebro IF Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-30 10:00 200990352 Örslösa-Söne IK - Hangelösa IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 11:00 200990009 Sparsörs AIK - Äspereds IF Trollevi C konstgräs
2019-03-30 11:00 200990017 Lockryd/Sexdrega - Borås AIK Högvalla IP A konstgräs
2019-03-30 11:00 200990083 Brämhults IK - Hovslätts IK Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-03-30 11:00 200990087 Nossebro IF - Arentorp/Helås FK Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990126 Tvärred-Vegby FC - Ulricehamns IFK U Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-30 11:00 200990155 Axvalls IF - IFK Värsås Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990320 Kinna IF - Askims IK Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 11:00 200990362 Saleby IF - Källby IF Framnäs IP Konstgräs
2019-03-30 11:00 200990373 Ulvåkers IF - Skövde AIK U 19 Södermalms IP konstgräs
2019-03-30 12:00 200990001 Jung/Kvänum 10 IF - Grolanda IF Bendersvallen Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990075 Töreboda IK - BK Trix Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990094 Lidköpings FK - Vårgårda IK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 12:00 200990163 Skepplanda BTK - Östadkulle SK Forsvallen Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990208 Trollhättans IF - Mariestads BK Skogshöjden Konstgräs
2019-03-30 12:00 200990304 Rydboholms SK - Bergdalens IK Sven Erikssonsvallen A
2019-03-30 13:00 200990003 Korsberga IF - Värings GoIF Guldkroksvallen Konstgräs
2019-03-30 13:00 200990079 Annelunds IF - Vedums AIS Mörlanda B konstgräs
2019-03-30 13:00 200990085 IFK Trollhättan - IK Svane Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-30 13:00 200990101 Svenljunga IK - IFK Örby Högvalla IP A konstgräs
2019-03-30 13:00 200990199 Vänersborgs IF - IFK Åmål Vänersvallen Nord Konstgräs
2019-03-30 13:00 200990204 Skene IF - Tölö IF Herr A Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 13:00 200990310 Södra Vings IF - Sandared/Sjömarken Lassalyckan B-plan
2019-03-30 13:30 200990221 IK Gauthiod - Dalstorps IF Sparbanksvallen Konstgräs
2019-03-30 13:30 200990367 Länghems IF - Tranemo IF Tranehov B konstgräs
2019-03-30 14:00 200990073 Vara SK - Trollhättans Syrianska FK Bendersvallen Konstgräs
2019-03-30 14:00 200990115 FC Corner - Trollekis Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-30 14:00 200990275 Hova/Weimer Lyrestad - Jula BK Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-30 14:00 200990284 Tråvad/Larv - Elmer-Fåglum FK Hedensborg A
2019-03-30 14:30 200990122 Göta BK - Herrestads AIF Strömsvallen A konstgräs
2019-03-30 15:00 200990047 Marbäcks IF - Dannike IK Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-03-30 15:00 200990069 Fagersanna IF - Björndammens BK Herr Sportparken Konstgräs
2019-03-30 15:00 200990190 Norra Fågelås IF - Igelstorps IK Guldkroksvallen Konstgräs
2019-03-30 15:00 200990312 IFK Hjo - Habo IF Guldkroksvallen Konstgräs
2019-03-30 15:20 200990154 Hyssna IF Herrar - Gånghester/Målsryd Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-30 16:00 200990239 Trollhättans BoIS - Götene IF Edsborgs IP Konstgräs
2019-03-30 16:00 200990277 Råda BK - Edsvära-Norra Vånga FF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 10:00 200990158 Rackeby IK - Kållandsö GoIF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 11:00 200990270 Tidans IF - Stenstorps IF Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 11:00 200990295 Öxabäcks IF - Veddige BK Kunskapens Hus, konstgräs
2019-03-31 12:00 200990363 Gullspångs IF - IFK Kristinehamn Töreshov B-plan Konstgräs
2019-03-31 13:00 200990338 Våmbs IF - IF Tymer Södermalms IP konstgräs
2019-03-31 14:00 200990130 Tidaholms GoIF U - Skultorps IF Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-03-31 14:00 200990329 Vinninga AIF - Lidköpings FK U Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-03-31 14:15 200990288 Lödöse Nygård IK - SK Mjörn Strömsvallen A konstgräs
2019-03-31 15:00 200990143 Levene-Skogslunds IF - Åsarp-Trädet FK Bendersvallen Konstgräs
2019-03-31 16:00 200990306 Skepplanda BTK C - Bergums IF Forsvallen Konstgräs
2019-03-31 17:00 200990201 FC Skövde - Borgunda IK U Södermalms IP konstgräs
2019-04-03 19:00 200990229 IFK Tidaholm - IFK Hjo Tidavallen B-plan Konstgräs
2019-04-04 19:00 200990292 Byttorps IF - Sparsörs AIK Byttorps IP A Konstgräs
2019-04-04 20:15 200990332 Vinninga AIF U-herr - Saleby IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-04 20:30 200990368 Äspereds IF - Södra Vings IF Borås Arena
2019-04-05 18:30 200990279 Tranemo IF - Hössna/Timmele Tranehov B konstgräs
2019-04-05 18:30 200990374 Hestrafors IF A - Skene IF Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-04-05 19:00 200990044 Trollhättans FK - Herrestads AIF Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-05 19:00 200990127 Tvärred-Vegby FC - Dannike IK Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-05 19:00 200990327 Torestorp/Älekulla FF - Kung Karl BK Svansjövallen B
2019-04-06 10:00 200990165 Åsarp-Trädet FK - IF Haga Herr Odenvi Konstgräs
2019-04-06 11:00 200990102 Svenljunga IK - Limmareds IF Högvalla IP A konstgräs
2019-04-06 11:00 200990112 Alingsås IF FF - Kållered SK A-lag Herrar Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-06 11:00 200990333 Edsvära-Norra Vånga FF - Nossebro IF Edsvallen A
2019-04-06 11:00 200990344 Dardania IF - Borås GIF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-06 12:00 200990053 IFK Falköping FF - Skara FC Odenvi Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990060 Skepplanda BTK - Sjuntorps IF Forsvallen Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990116 FC Corner - Arentorp/Helås FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-06 12:00 200990202 Valtorps IF - Sils IF Ållevi Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990243 Halvorstorps IS - Råda BK Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990256 Fristads GoIF - Sandared/Sjömarken Hedens IP Konstgräs
2019-04-06 12:00 200990299 Valtorps IF - Sils IF Ållevi Konstgräs
2019-04-06 12:15 200990123 Göta BK - Henåns IF Strömsvallen A konstgräs
2019-04-06 12:15 200990251 Södra Härene IF - Lödöse Nygård IK Björkvallen, Konstgräs
2019-04-06 13:00 200990039 Främmestads IK - Högsäters GF Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-06 13:00 200990064 Igelstorps IK - Hörnebo SK Södermalms IP konstgräs
2019-04-06 13:00 200990191 Norra Fågelås IF - BK Trix Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-06 13:30 200990065 Kinnahults IF - Hedareds BK Kunskapens Hus, konstgräs
2019-04-06 14:00 200990002 Jung/Kvänum 10 IF - Källby IF Nya IP A
2019-04-06 14:00 200990008 Falköpings FK - Vara SK Odenvi Konstgräs
2019-04-06 14:00 200990070 Fagersanna IF - Värings GoIF Sportparken Konstgräs
2019-04-06 14:00 200990136 Skoftebyns IF - Jönköpings Södra IF Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-06 14:30 200990257 Fristads GoIF U - Sandared/Sjömarken U Hedens IP Konstgräs
2019-04-06 15:15 200990317 Holmalunds IF - Landvetter IS Senior Noltorpsvallen B Konstgräs
2019-04-06 15:15 200990350 Bollebygd/Olsfors - Borgstena IF Eriksdalsparken konstgräs, Olsfors
2019-04-06 16:00 200990220 Grolanda IF - Vedums AIS Odenvi Konstgräs
2019-04-06 16:00 200990245 Mellby IK - Trollekis Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 10:00 200990289 IFK Falköping FF Junior - Tomtens IF Odenvi Konstgräs
2019-04-07 12:00 200990356 Norra Härene BK - Kinnarp-Slutarps IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 13:00 200990187 Ardala GoIF - Kronängs IF Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-07 14:00 200990025 Wargöns IK - Åsebro IF Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-04-07 14:00 200990114 Mölltorp-Breviks AIF - Moholms SK Sportparken Konstgräs
2019-04-07 14:00 200990241 Björsäters IF - Rackeby IK Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-07 14:00 200990314 IK Friscopojkarna - Stora Mellby SK Mörlanda B konstgräs
2019-04-07 14:00 200990323 Tidaholms GoIF - IFK Skövde FK Nyborg A-plan
2019-04-07 14:00 200990330 Vinninga AIF - Edet FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-07 14:15 200990141 Gerdskens BK - Götene IF Gerdskenvallen A-plan
2019-04-07 16:00 200990160 Mariedals IK - Södra Vings IF Kransmossens IP, Konstgräs 1
2019-04-07 17:00 200990249 FC Skövde - IFK Skövde FK U Södermalms IP konstgräs
2019-04-08 18:30 200990307 Borås AIK - Sparsörs AIK Bodavallen Konstgräs
2019-04-09 19:00 200990173 Dalstorps IF U - Limmareds IF Dalshov Konstgräs
2019-04-09 19:15 200990097 Ulricehamns IFK U - Åsarp-Trädet FK B Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-10 19:30 200990302 Norrmalms IK - Real Maskin BK Borås Arena 2 konstgräs
2019-04-12 18:00 200990107 Vedums AIS - Herrljunga SK FK Nordvalla A-plan
2019-04-12 18:30 200990244 Åsarp-Trädet FK - Gällstads FK Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-12 19:00 200990080 Annelunds IF - Nossebro IF Mörlanda B konstgräs
2019-04-12 19:00 200990192 Norra Fågelås IF - Fröjereds IF Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-12 19:00 200990230 Skara FC - Borgunda IK Sparbanken Arena F Konstgräs
2019-04-12 19:00 200990262 Edets FK U - Hjärtums IS Strömsvallen A konstgräs
2019-04-12 19:00 200990328 Torestorp/Älekulla FF - Sätila SK Svansjövallen B
2019-04-12 19:00 200990375 Saleby IF - Södra Härene IF Bendersvallen Konstgräs
2019-04-13 10:00 200990353 Örslösa-Söne IK - Axvalls IF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-13 11:00 200990119 Rävlanda AIS - Töllsjö IF Bråtaredsvallen 3
2019-04-13 11:00 200990157 Svenljunga IK - Tvärred-Vegby FC Högvalla IP A konstgräs
2019-04-13 11:00 200990209 Axvalls IF U - Vinninga AIF U-herr Axevalla IP, B-plan
2019-04-13 11:00 200990311 Södra Vings IF - Dalsjöfors GoIF Skyttevallen
2019-04-13 11:00 200990334 Edsvära-Norra Vånga FF - Sils IF Edsvallen A
2019-04-13 12:00 200990011 Stenstorps IF - Tråvad/Larv Odenvi Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990040 Götene IF - Vara SK Västerby IP Sparbanksvallen Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990071 Fagersanna IF - Jula BK Sportparken Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990076 Töreboda IK - Rackeby IK Töreshov B-plan Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990181 BK Trix - Moholms SK Molidens IP Lusharpan
2019-04-13 12:00 200990247 Halvorstorps IS - Lödöse Nygård IK Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990258 Fristads GoIF - Mariedals IK Hedens IP Konstgräs
2019-04-13 12:00 200990305 Rydboholms SK - Horreds IF Sven Erikssonsvallen A
2019-04-13 13:00 200990004 Korsberga IF - Järpås IS Guldkroksvallen Konstgräs
2019-04-13 13:00 200990268 Sollebrunns AIK - Hemsjö IF Nya Bjärkevi Konstgräs
2019-04-13 13:00 200990336 IFK Emtunga - Elmer-Fåglum FK Mossbrotts IP A-plan
2019-04-13 14:00 200990020 Jung/Kvänum 10 IF - FC Corner Nya IP A
2019-04-13 14:00 200990041 Trollhättans Syrianska FK - Vårgårda IK FK Granngårdens Konstgräs
2019-04-13 14:00 200990089 Trässbergs BK - Hällekis/Trolmen A Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-13 14:00 200990142 IFK Värsås - Sandhems IF Södermalms IP konstgräs
2019-04-13 14:00 200990193 Arentorp/Helås FK - Stora Mellby SK Almesåsen A
2019-04-13 14:00 200990217 Mariestads BK - Ulvåkers IF Lekevi IP Konstgräsplan
2019-04-13 14:00 200990309 IFK Trollhättan - Skultorps IF Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-13 14:30 200990301 Edet FK - Kinne-Vedums IF Strömsvallen A konstgräs
2019-04-13 15:00 200990144 Levene-Skogslunds IF - Grolanda IF Björkevi A
2019-04-13 15:00 200990359 Trollhättans IF - Frändefors IF Skogshöjden Konstgräs
2019-04-13 16:00 200990063 Tibro AIK FK - Värings GoIF Sportparken A
2019-04-14 10:00 200990246 Mellby IK - Norra Härene BK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-14 12:00 200990045 Trollhättans FK - Sjuntorps IF Edsborgs IP Konstgräs
2019-04-14 13:00 200990372 Hangelösa IF - Sils IF Skogevi A-plan
2019-04-14 14:00 200990117 Månstads IF - Marbäcks IF Dalshov Konstgräs
2019-04-14 14:00 200990278 Råda BK - Vinninga AIF Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-14 15:00 200990259 Fristads GoIF U - Mariedals IK U Hedens IP Konstgräs
2019-04-14 17:00 200990291 FC Skövde - Hörnebo SK Lillegårdens IP, D-plan, Konstgräs
2019-04-14 17:00 200990335 Edsvära-Norra Vånga FF B - Sils IF U-lag Edsvallen A
2019-04-15 18:30 200990280 Tranemo IF - Dalstorps IF U Tranehov B konstgräs
2019-04-16 20:00 200990149 Tibro AIK FK - Tidans IF Sportparken Konstgräs
2019-04-17 20:00 200990357 Wargöns IK - Frändefors IF Hallevi IP, Wargön C-plan
2019-04-18 18:00 200990348 Vårgårda IK FK U - Södra Härene IF U Tånga Hed C-plan Konstgräs
2019-04-18 18:00 200990364 Gullspångs IF - IFK Mariestad Gullmovallen A-plan
2019-04-19 12:00 200990012 Stenstorps IF - Igelstorps IK Odenvi Konstgräs
2019-04-19 12:00 200990090 Trässbergs BK - Örslösa-Söne IK Rådavallen Dinaplanen konstgräs
2019-04-19 13:00 200990048 Östadkulle SK - Stora Mellby SK Lenavallen A-plan
2019-04-19 13:00 200990156 Axvalls IF - Tomtens IF Axevalla IP, B-plan
2019-04-19 14:00 200990128 Tidaholms GoIF U - Fröjereds IF Ulvesborg B-plan
2019-04-19 15:00 200990342 Marbäcks IF - Norrmalms IK Lassalyckan A-plan konstgräs
2019-04-20 11:00 200990081 Lockryd/Sexdrega - Öxabäcks IF Högvalla IP A konstgräs
2019-04-22 12:00 200990218 Källby IF - Tidans IF Eolsborg A-plan
2019-04-22 14:00 200990026 Jung/Kvänum 10 IF - Lundsbrunns IF Nya IP A
2019-04-22 14:00 200990182 BK Trix - Hova/Weimer Lyrestad Molidens IP Lusharpan
2019-04-22 14:00 200990283 Tråvad/Larv - Järpås IS Hedensborg A
2019-08-03 13:00 200990365 Råda BK - Falköpings FK Rådavallen Dinaplanen konstgräs

Postadress:
Hörnebo SK - Fotboll
Box 235
54323 Tibro

Besöksadress:
Hörnebo IP, Solgatan 9
54334 Tibro

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
Fax: 050414139
E-post: This is a mailto link

Se all info